Naujienos
Spa 20

Žaliojo valdymo konferencija ekologiškų viešųjų pirkimų tema

Šiais metais Talinas yra paskelbtas Žaliosios Europos sostine ir organizuoja Žaliosios savaitės renginius, kur vienas iš jų – Žaliojo valdymo konferencija ekologiškų viešųjų pirkimų tema.

Šioje konferencijoje siekiama paskatinti Baltijos jūros regiono miestus dalintis patirtimi ir diskutuoti apie kylančius iššūkius pereinant prie žaliojo valdymo.

Pagrindinė konferencijos tema – ekologiški viešieji pirkimai ir svarbus  jų vaidmuo įgyvendinant ekologišką valdymą, skatinant tvarų vartojimą bei gamybą. Vietos valdžios institucijos turi išnaudoti viešųjų pirkimų  potencialą siekiant tvarumo tikslų.

Renginio metu bus įteiktas pirmasis NonHazCity projekto įsteigtas apdovanojimas savivaldybėms už be toksiškų medžiagų pastatytus ir neutralius klimatui pastatus bei statybos procesus.

Renginio tikslas – suburti vietos valdžios institucijas, verslo veikėjus ir visus kitus asmenis, kurie domisi žaliojo valdymo temomis. Tai suteiks vertingą žaliųjų miestų tinklų kūrimo galimybę, palengvins bendradarbiavimą ir abipusį mokymąsi.

REGISTRACIJA IR INFORMACIJA

#NonHazCity #Interreg #Baltiplast #ChemClimCircle