Naujienos
Gru 21

Keletas patarimų šventėms be toksiškų medžiagų aplinkoje

Šventės jau čia!  Metų pabaigoje, norime pranešti jums svarbią naujieną!
 
Kaip jau turbūt žinote, pavojingos cheminės medžiagos kelia rimtą pavojų visuomenės sveikatai bei aplinkai. Visgi, ne kiekvienas susimąsto, kad namų ar darbo aplinkoje yra pavojingų cheminių medžiagų, veikiančių mus. Šios medžiagos gali būti aptinkamos įvairiose statybinėse žaliavose, produktuose ir gaminiuose.
 
Džiaugiamės galėdami pranešti, kad kartu su partneriais Baltijos jūros regione, pradedame projekto NonHazCity3 viešinimo kampaniją, kurios metu informuosime jus apie aplinkai draugiškas statybines medžiagas ir darnią statybą bei remontą. 
 
  • Kartu su jumis atskleisime, kokios pavojingos cheminės medžiagos naudojamos statybose ir kodėl tai kelia nerimą pastaruoju metu.
  • Kartu nagrinėsime, kaip tai siejasi su neutralumu klimatui, žiedine ekonomika ir toksiškumu.
  • Sieksime, kad šis klausimas būtų kuo plačiau aptariamas Baltijos jūros regione.
  • Ir, žinoma, su jumis dalinsimės pokyčių istorijomis iš miestų, verslų bei organizacijų įvairiose šalyse, kurios taip pat siekia mažinti pavojingų medžiagų pėdsaką statybose!
 
Jūs taip pat turėsite galimybę įsitraukti į šią informacinę kampaniją užduodami klausimus ir išsakydami savo nuomonę. Sekite mūsų darbus socialiniuose tinkluose #nhc3campaign
 
Šiandien kviečiame peržiūrėti kelis svarbiausius patarimus, kurie bus naudingi šventinių atostogų metu ir po jų. Kalėdos ir Naujieji metai yra svarbus šventinis laikas, kuris teikia daugybę galimybių sumažinti cheminių medžiagų poveikį.
Laimingų švenčių be toksiškų medžiagų!